Sailor entry list

Sail No. Crew Club
GBR GBR 2898 Aled Llewellyn-Jones and Benjamin Willett
POL POL 2426 Magdalena Chyla and Oliwia Jekiel Nauticus YC Olsztyn
DEN DEN 2825 Malthe Ebdrup and Peter Joos Royal Danish Yachtclub
HKG HKG 0 Ulysse Ha Thuc and Maddalena Di Salvo Royal Hong Kong YC
GER GER 2246 Simon Heindl and Fynn Kaufhold Düsseldorfer SegelClub Unterbacher See e.V.
SWE SWE 2527 Alice Moss and Carl Hörfelt Göteborgs Kungliga Segelsällskap, Lerums Segelsällskap
ARG ARG 2566 Clara Videla and Sofia Videla YC Argentino (YCA)
ARG ARG 2565 Ines Billoch and Victoria Tagliapietra YC Argentino (YCA)
ARG ARG 2575 Ignacio Hermida and Maximiliano Kralj YC Argentino (YCA)
ARG ARG 2567 Felipe Cosentino and Tomás Fitte YC Argentino (YCA)
BRA BRA 1808 Nicolas Bernal and Gagui Michaelis YC Santo Amaro (YCSA)
GBR GBR 2905 Elodie Edwards and Hannah Morris Pwllheli, Warsash SC
AUS AUS 2683 ARCHIE CROPLEY and Max Paul MHYC
NZL NZL 2390 Brayden Hamilton and Pat Morgan Kohi YC
HKG HKG 2457 Karrie Clark and Penelope Martin ABERDEEN BOAT CLUB, ABERDEEN BOAT CLUB, Hong Kong
GER GER 0 FINN THUN and Luk Thun Wind und Welle
HKG HKG 2678 Pei Yip and Pasu Chu HKSI
HKG HKG 2876 MALO KENNISH and ANATOLE MARTIN ABERDEEN BOAT CLUB, Hong Kong
GER GER 1780 Constantin von Cramon and Timo Wacke Segler Vereinigung Seeburgersee
GER GER 1832 MORITZ TOMANN and Jonas von Maydell BYC Berliner YC e.V., Berliner Yacht-Club e.V.
GBR GBR 2433 Oliver Evans and Will Jarman Gurnard SC, Warsash SC
GBR GBR 2175 Sonia Evans and Lizzie Cattermole Grafham Water
NOR NOR 2662 Mathias Berthet and Alexander Franks Penty Royal Norwegian YC
GBR GBR 2304 Emma James and Eva Becker Parkstone YC, Wind und Welle
IRL IRL 2399 Harry Twomey and Harry Durcan RCYC
FIN FIN 2537 Ville Korhonen and Edvard Bremer BS
HKG HKG 0 Adam Neveux and Matteo Przyszczykowski RHKYC
GBR GBR 2292 Sian Talbot and Maddy Bristow Leigh & Lowton SC
MLT MLT 2715 ANTONIA  SCHULTHEIS and VICTORIA SCHULTHEIS
GBR GBR 2849 Bella Fellows and JESSICA JOBSON RTYC
ISV ISV 2563 Atlee Kohl and Jonathan O'Shaughnessy Royal Cork YC
ISV ISV 2002 Lola Kohl and Johnny Durcan Royal Cork YC
ISV ISV 2918 Dawson Kohl and Steven Hardee St. Croix YC
GBR GBR 2661 Monique Vennis-Ozanne and Billy Vennis-Ozanne Royal London YC
GER GER 2875 MORITZ DORAU and RIKO ROCKENBAUCH Segelverein Schluchsee, Ruderclub Rastatt
GBR GBR 2694 Charlotte Gordon and Anna Rowe Parkstone YC, Island Barn RSC
BRA BRA 2437 Ludmila Lira and Julia Ollivier Cabanga Iate Clube Pernambuco
BRA BRA 1178 ANTONIO ARANHA and NICOLE BUUCK YC Santo Amaro (YCSA)
GBR GBR 2816 Henry Jameson and Louis Johnson HISC
GBR GBR 2332 Luke GRIBBIN and Toby Cope Paignton SC
GER GER 2419 Jakob Voltmer and Paul Opolony Yachtclub Radolfzell e.V,, Segelverein Schluchsee
GBR GBR 2664 Eleanor Poole and Freya Cumpsty
GBR GBR 2900 EWAN WILSON and FINLEY ARMSTRONG Wormit Boating Club
GER GER 2823 Jonas Schupp and MORITZ HAGENMEYER Diessner Segel Club
USA USA 2404 Berta Puig and Bella Casaretto 2niner
GER GER 2008 Dorothea Bödeker and Larissa Harfst SVG
GBR GBR 2826 EWAN LUKE and ZAC BLOMELEY Llandudno SC, Rydal Penrhos SC
GBR GBR 2545 Rupert Jameson and James Hall Hayling Island SC
GER GER 2259 Ella-Sofia Rissanen and Zoe Coers Düsseldorfer Yachtclub e.V., SKBUE
DEN DEN 2697 Josefine Nøjgaard and ELLEN SCHOUW NIELSON Aarhus SC
GBR GBR 2828 Tom Storey and Pierce Harris Yorkshire Dales, Windermere School
NED NED 2896 Robbert Huisman and Gijs Zuidema KWS-SNEEK
BRA BRA 2013 Gabriela Bartijotto and Alexia Buuck II YC Santo Amaro (YCSA)